• Сморчок 60 капсул

Сморчок

Препарат приготований на основі гриба Morchella (Сморчок) з використанням сучасних технологій, що дозволяють зберегти всі властивості біологічно активних речовин сировини.

Опис

Всі гриби сморчки мають пухирчасту, порожнисту, що має форму конуса капелюшок, розмір від 5 до 10 см заввишки і колір від коричневого до дуже темно-коричневого. Нижній край капелюшка щільно зростається з ніжкою. Усередині грибів порожнина, загальна для капелюшка та ніжки. На поверхні капелюшка розташовані ребра, що розділяють капелюшок на комірки. Сморчки поділяють на три групи: стільникові (esculenta), конічні (conica) та мітрофорові (mitrophora): не велика різниця у висоті ніжки та величині капелюшка. М'якуш гриба має тонкий приємний смак і запах. Гриби сморчки їстівні (після відварювання). На Україні їх виростає 5 видів, у листяних, хвойних і змішаних лісах. Зростають часто на місцях лісових пожеж, гарах, вогнище; з'являються провесною.

У новгородських берестяних грамотах учених-археологів зацікавили сувої, знайдені під церквою Святого Пантелеймона – цих грамотах був спущений " план " для монастиря зі збору лікарських грибів, чаги і сморчков. Ці грамоти були названі "грибними", в них наводяться рецепти, як і за яких захворювань, слід застосовувати лікарські гриби. Ці чудові сморчки - "грибні первоцвіти", використовувалися на лікування зору. Ними лікували короткозорість, вікову далекозорість та катаракти. Дійсно, для русичів це була нагальна необхідність - окуляри ще не були винайдені, а зір і в давнину підводило, наприклад, настоятель чоловічого монастиря не тільки сам регулярно приймав настоянку на зморшках, а й ченцям, і послушникам це рекомендував.

Сморчки для відновлення зору

У наш час сморчки потрапили на лабораторний стіл, і виявилося, що давні знання з урахуванням досвіду абсолютно вірні. У них знайшли речовини, які не тільки зміцнюють очні м'язи, але й речовина, яка безпосередньо працює з кришталиком ока – не дає йому каламутніти. Адже, як відомо, кришталик очі з віком починає каламутніти, це відбувається з кожним рано чи пізно, і йде процес або інтенсивно або мляво. Але, як каже статистика, у кожного третього після 40-50 років розвивається катаракта. Мікрохірургія ока із цією проблемою справляється операційним шляхом – змінюють кришталик ока на штучний, але чи треба це, коли можна обійтися простими засобами? Перші досліди зі зморшками були найняті в Чехословаччині в 50-ті роки в офтальмології, наші медики теж підключилися до розробки нових перспективних і абсолютно натуральних ліків, але лазерні типології розвивалися такими темпами, що МОЗ РФ вважало, що це повністю зніме проблему. Зараз час показав, що, на жаль - "очкариків" стає все більше, і мікрохірургам роботи вистачає для усунення вже серйозних поразок очей, а профілактика короткозорості включає тільки гімнастику для очей, та поради активно ласувати чорницями. Наразі вже створено препарат на основі сморчків і вже пройшов апробацію в Казахстані, у Джамбульській офтальмологічній клініці. За два роки можна говорити вже про ефективність цього препарату: у 60% пацієнтів зір покращується на 20-30%, ризик катаракти зменшується на 80%, і були навіть випадки, коли світліша кришталик! Єдині недоліки нового препарату – досить тривале застосування (не менше півроку – року) та небажаність у цей час прийому антибіотиків тетрациклінового ряду.

Протипоказання: вагітність, період лактації, індивідуальна нестерпність компонентів препарату.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Сморчок 60 капсул

  • Виробник: Фунгодоктор
  • Код Товару: 1692
  • Наявність: Немає в наявності
  • 385.00грн