• Алергіл 30 мл

Алергіл

Фітоконцентрат Алергіл – функціональний продукт натурального походження, виявляє широку протиалергію, особливо ефективний при атопічних типах алергій, де задіяні механізми виникнення алергії за негайним типом. Нормалізує утворення та вивільнення гістаміну, лейкотрієнів та інших факторів запалення, що зменшує набряк, почервоніння, свербіж та інші прояви алергічних реакцій. Значно зменшує реакцію попри всі види алергенів.

Дія: клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Алергіл виявляє широку протиалергічну дію, особливо ефективний при атопічних типах алергій, де задіяні механізми виникнення алергії за негайним типом. Механізм дії препарату полягає у нормалізації утворення та вивільненні гістаміну, лейкотрієнів та інших факторів запалення, що зменшує набряк, почервоніння, свербіж та інші прояви алергічних реакцій.

Показання для застосування: Алергіл застосовується для профілактики та лікування алергічних станів – полінозів, алергічного (вазомоторного) риніту, кон'юнктивіту, дерматиту, харчової та медикаментозної алергії, бронхіальної астми.

Алергіл застосовується як монотерапія, або у складі базисної терапії при алергіях різного походження (харчова, медикаментозна, респіраторна та ін), алергічних захворюваннях шкіри та дихальної системи. Алергіл добре поєднується з іншими протиалергічними засобами, що дає змогу зменшити їхню побічну дію, досягти більш глибокого ефекту та скоротити тривалість лікування. Особливо ефективний у комбінації з фітоконцентратом Лізорм, який має більший вплив на механізми алергії за уповільненим типом. При цьому досягається ліквідація виникнення алергії одночасно, як за негайним, так і за уповільненим типом, тобто всіх можливих варіантів. Це дає можливість уникнути клініко-лабораторних обстежень, шкірних та провокаційних проб, а також діагностики медикаментозної переносимості та провести ефективне лікування при алергії будь-якого генези.

Доцільно застосовувати з профілактичною метою у період цвітіння амброзії та інших рослин – алергенів. Періодичні прийоми Алергіла зменшують загальну чутливість організму до будь-яких алергенів.

Спосіб застосування та дозування: один-два рази на день по 30-70 крапель на 50-100 мл води залежно від ступеня алергічного процесу.

Дозування для дітей: Алергіл приймають з розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини і добову дозу, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: Для випаровування спирту з фітоконцентартів рекомендуємо накапати їх у добре теплу воду або гарячу чашку і почекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Побічних ефектів при апробації Алергіла у клініках різного профілю не було (на упаковці вказано загальні обмеження).

Склад: водно-спиртові екстракти листя брусниці, берези, трави череди, горця пташиного (споришу), фіалки, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів аронії чорноплідної, кореня солодки.

Форма випуску: водно-спиртовий розчин.

Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t° + 15-25 °C.

Упаковка: флакон сонцезахисного скла 30 мл із краплинним клапаном у картонній коробці 35*35*85 мм.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Алергіл 30 мл

  • Виробник: Екомед
  • Код Товару: 861
  • Наявність: На складі
  • 80.00грн