• Холенорм 50 мл

Холенорм

Фітоконцентрат Холенорм є функціональним продуктом натурального походження. Справжня гордість Екомеда має унікальну дію – пригнічує механізми відкладення холестерину та ліпідів в організмі, без побічних ефектів посилює мобілізацію вже відкладеного у стінках судин холестерину, що не досягається жодними іншими засобами. Сприяє розсмоктуванню атеросклеротичних бляшок, зменшує стеноз аорти та атерокальциноз її стінок, сприяє тривалій нормалізації артеріального тиску та багато іншого.

Дія: клінічно підтверджено, що Холенорм сприяє розсмоктуванню атеросклеротичних бляшок, зменшує стеноз аорти та атерокальциноз її стінок та сприяє тривалій нормалізації артеріального тиску. Це досягається за рахунок унікальності його дії – пригнічення механізмів відкладення холестерину та ліпідів в організмі та посилення мобілізації вже відкладеного в стінках судин холестерину, що не досягається іншими засобами.

Холенорм активізує використання депонованого жиру, за рахунок чого досягається зниження маси тіла, покращення самопочуття та працездатності пацієнтів. На тлі прийому фітоконцентрату покращуються результати лікування супутніх патологій (цукровий діабет, гінекологічні та ін захворювання). Навіть у хворих із злоякісним перебігом гіпертонічної хвороби, яка не піддається дії жодних препаратів, досягається стійке зниження артеріального тиску без зміни у схемі лікування. Холенорм покращує також реологічні властивості крові та знижує рівень сечової кислоти в ній. Останні дослідження показали його потужний коригуючий вплив на імунітет, гепатопротекторний та антиоксидантний ефекти, покращення жовчносекреторної функції. При прийомі Холенорма покращується настрій та зменшуються прояви судинних порушень (головний біль, запаморочення, шум у вухах тощо).

Показання до застосування: незамінний при більшості серцево-судинних патологій, зокрема гіпертонічної хвороби, атеросклерозі аорти та інших судин, гострих та хронічних порушеннях мозкового кровообігу, облітеруючому ендартеріїті, ангіопатіях, подагрі та ін.

Спосіб застосування та дозування: по 1-2 чайні ложки на 100 мл води 1 раз на день вранці натще.

Додаткова інформація: для випаровування спирту з фітоконцентартів рекомендуємо накапати їх у добре теплу воду або гарячу чашку і почекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Побічних ефектів від застосування Холенорма під час численних апробацій у клініках різного профілю не було (на упаковці вказано загальні обмеження).

Склад: водно-спиртові екстракти зеленого чаю, листя м'яти, трави звіробою, полину гіркого, квіток безсмертника піщаного, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів фенхелю.

Форма випуску: водно-спиртовий розчин.

Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t° + 15-25 °C

Упаковка: флакон сонцезахисного скла 50 мл із краплинним клапаном у картонній коробці 45*45*100 мм.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Холенорм 50 мл

  • Виробник: Екомед
  • Код Товару: 872
  • Наявність: На складі
  • 85.00грн