• Краплі Organic Herbs Борова Матка 50мол

Краплі Organic Herbs Борова Матка 50 мл

Для нормалізації жіночої сечостатевої системи

Ортилія однобока (лат. Orth'ilia sec'unda) - багаторічна рослина, що росте в лісовій зоні Північної півкулі; вид роду Ортилія сімейства Вересові (Ericaceae). Народні назви рослини: борова матка,бокоцвітка, борова трава, боровинка, винна трава, заяча сіль, грушовник, лісова грушка, зимозеленя.

Опис

Пагони висотою 5-25 см, що лягають. Кореневище довге гіллясте, придаткове коріння численне, тонке. Річний приріст кореневища може досягати 1 м-коду. Листя зимнезелене, чергове, овальне або округле,цілокраї або злегка городчасте, ясно черешкове, у верхній частині стеблаяйцевидно-ланцетні лускоподібні, зелені або бурі, до 8 мм довжиною, в нижній -світло-зелені досить тонкі. Листя розташоване в нижній частині стебла, але нескучене в розетку. Черешок зазвичай коротше листової пластинки, але іноді дорівнює їй. Квітки пониклі, зібрані по 8-18 у густому багатоквітковомукистевидному однобокому суцвітті. Віночок зеленувато-білий, майже дзвінчастий, правильний, 4-5 мм довжиною, з пелюстками, що сходяться, по краях дрібнозубчастими. Пелюсток і чашолистків по 5, частки чашечки трикутні, дрібно-зубчасті. Тичинки прямостоячі. Стовпчик довший за віночок, без кільця, прямий. Рильце широке, майже зірчасте, п'ятикутне. Пильовики без ріжків. В основі зав'язі – залізистийпідпестичний диск із 10 зубчиками. У європейській частині Росії цвіте учервні-липні. Плід – овальна коробочка довжиною до 6 мм, розкривається знизу догори. Плодоносить у серпні.

Матка борова - це Єва рослинного світу, яка несе в собі первозданну жіночність. На Русі про цілющі властивості даноїрослини було відомо давно, тому що ще в князівські часи її застосовували для лікування безпліддя.

Властивості:

     • нормалізація функцій сечостатевої системи

     • полегшення стану у кліматичний період

     • підвищення життєвого тонусу

Рекомендації до застосування:

Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування для поліпшення функціонального стану сечостатевої системи. Препарат також ефективний при лікуванні фібром, міом, спайок та затримки місячних. Також рекомендується приймати борову матку після аборту, для прискорення загоєння та нормалізації функції матки.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 20-30 крапель (розвести в0,5 склянки води) під час їжі двічі на день. Курс прийому – 30 днів.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату, вагітність, лактація, дітям до 15 років.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від +5 до +25°С, 24 місяці віддати виготовлення.

Форма випуску:

Флакон 50 мл.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Краплі Organic Herbs Борова Матка 50мол

  • 165.00грн