• Краплі Organic Herbs Червона Щітка 50мл

Краплі Organic Herbs Червона Щітка 50 мл

Червона щітка – рослинного походження адаптоген. Адаптогени - речовини, що повіщають захисні здібності організму. Іншими словами, червона щітка провокує появу природних захисних властивостей організму (імунітету) за рахунок лікувальної дії. Використання червоної щітки допомагає у вирішенні таких проблем як слабкий імунітет, променить кісти, допомагає зняти спазми судин головного мозку, покращує кровообіг та утворення нових еритроцитів. Немає потреби приймати синтетичні вітаміни, які не дуже добре впливають на організм, якщо є можливість використовувати стовідсотково натуральний препарат Червона щітка (краплі). Червона щітка у краплях виявляє лікувальні властивості швидше, ніж прості відвари або настої червоної щітки, тому що спиртові краплі ефективніше всмоктуються в організмі.

Коли жінка лікарю ставить питання «як завагітніти», лікар дає цілу низку рекомендацій, дій і правил, дотримуючись яких жінка може завагітніти. У багатьох жінок виникають проблеми із зачаттям. Проблемою можуть бути хвороби чи гормональні порушення, фіброми, міоми, кісти. Проблеми з місячними чи нерегулярні цикли – проблема, яку потрібно грамотно вирішувати. І в цьому питанні добре допомагає Червона щітка. Обов'язково потрібно приймати за такої проблеми краплі червоної щітки. Причиною цього можуть бути навіть кісти. Кісти - це новоутворення, які можуть з'явитися на будь-яких органах організму людини, але часто виявляються на репродуктивних жіночих органах. Кісти бувають різними залежно від складу, структури та місця розташування. Кісти потребують оперативного видалення, лікуванню кісти не підлягають. Кісти пухлинні - найнебезпечніші, такі кісти можуть з'являтися при захворюваннях на рак, їх потрібно видалити, а після стежити за станом організму, щоб уникнути їх подальших появ. Якщо у вас поставлений діагноз «кіста», потрібне оперативне втручання та після видалення кісти профілактична терапія. Саме тоді можна приймати краплі Червона щітка.

Червону щітку вважають також кровотворними препаратами. Цими препаратами лікують насамперед такі хвороби, як анемія, і навіть зі зняттям спазмів судина мозку. Анемія з'являється в першу чергу у дітей та вагітних жінок та у людей похилого віку. Анемія – досить небезпечна хвороба, а для вагітних ще може призвести до слабкості чи втрати плода. Анемію слід лікувати та уважно спостерігати за рівнем гемоглобіну в крові. Лікування анемії можливе за допомогою крапель Червона щітка. При анемії знижується рівень еритроцитів у крові, отже знижується гемоглобін. Червона щітка ефективно підвищує рівень гемоглобіну, анемія зникає досить короткий термін. Однак, слід пам'ятати, що діагноз «анемія» легко може з'явитися знову, якщо не вживати комплексних заходів щодо її запобігання: правильно харчуватися, більше гуляти, дихати свіжим повітрям і є продукти червоного кольору (печінка, червоне м'ясо, буряк), а також обов'язково контролювати рівень гемоглобіну у крові за допомогою аналізів.

Червона щітка це дієвий лікувальний засіб для зменшення спазмів судин головного мозку, лікування різних запальних захворювань та анемії, використання препаратів Червоної щітки для профілактики шкідливих новоутворень, як кісти, та для підтримки організму при подальшому відновлювальному лікування терапії.

Червона щітка (родіола чотиричасткова) - багаторічна, низькоросла рослина. Має низку властивостей, які роблять її прекрасним засобом для боротьби з чоловічими та жіночими захворюваннями статевої сфери. Це відмінний лікувальний засіб, як для спринцювання, так і для вживання як ліки всередину, які відмінно підійде як жінкам, так і чоловікам.

Властивості:

     • сприяє нормалізації функцій сечостатевої системи

     • покращення стану у клімактеричний період

     • протизапальне

     • тонізуючий засіб

     • імуномодулююче

     • має адаптогенну дію

     • підвищує потенцію

     • покращує склад крові

     • прискорює загоєння переломів

     • знімає спазми судин головного мозку

     • підвищує розумову та фізичну працездатність

     • запобігає запальним процесам

Рекомендації до застосування:

Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування при плануванні вагітності, аденомі передміхурової залози, для підвищення потенції, безплідності чоловічому та жіночому, аднекситі, гормональних порушеннях; для лікування хворобливих та нерегулярних місячних циклів, мастопатії, клімаксі, міоми та фіброміоми матки, кровотеч, пухлин різної етіології, захворювання надниркових залоз, гіпотиреозі.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 20-30 крапель (розвести в 0,5 склянки води) під час їжі двічі на день. Курс прийому – 30 днів.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, дітям до 15 років, пропасниця, психічне збудження, високий артеріальний тиск, особам, які приймають гормони (синтетичні або природні). Не сумісне з травами: хміль, конюшина, солодка, дурнишник.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від +5 до +25°С, 24 місяці від дати виготовлення.

Форма випуску:

Флакон 50 мл.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Краплі Organic Herbs Червона Щітка 50мл

  • 180.00грн