• Краплі Organic Herbs Копієчник 50мл

Краплі Organic Herbs Копієчник 50 мл

Копієчник (лат. Hed'ysarum) – рід рослин сімейства Бобові (Fabaceae). Копієчники ці рослини називають за форму округло-еліптичних плоскосжатих бобів, перетягнутих поперек, що складаються з декількох плоских члеників у формі монети.

Опис

Копієчники - багаторічні трави, рідше невисокі чагарники або напівчагарники. Стебла нерідко сильно розвинені, розгалужені, іноді зовсім нерозвинені, і квіткова стрілка виходить з укорочених пагонів, що розвиваються у шийки кореневища. Листя непарноперисте, зазвичай 5-9-парні, рідше 1-3-парні або навіть складаються лише з одного непарного листочка. Квітки у більш-менш густих кистях. Чашка дзвінкова, зубці її зазвичай довше трубки. Віночок перевищує чашечку. Прапор частіше перевищує човник, іноді коротший за нього. Крила трохи або в два - чотири рази коротше човника, рідше довше за неї. Зав'язь про чотири – вісім семяпочок. Боби членисті, причому іноді частина сім'ячок не розвивається і боб складається з одного – трьох члеників. Членики боба плоско-стислі або злегка опуклі, гладкі, голі або частіше опушені, сітчасті або з поперечними реберцями, часто посаджені короткими або довшими щетинками.

Копієчник - природний негормональний стимулятор статевої активності для чоловіків з м'яким, щадним впливом. Має високу Р-вітамінну активність. Трава копієчника містить ксантоновий глікозид мангіферин, який має високу біологічну активність, флавоноїди, аскорбінову кислоту. У кореневищах та коренях – полісахариди.

Властивості:

     • нормалізація функцій сечостатевої системи

     • підвищення життєвого тонусу чоловіків

     • підвищення фізичної працездатності

Рекомендації до застосування:

Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування як загальнозміцнюючий засіб.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 20-30 крапель (розвести в 0,5 склянки води) під час їжі двічі на день. Курс прийому – 30 днів.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, лактація, дітям до 15 років.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від +5 до +25°С, 24 місяці від дати виготовлення.

Форма випуску:

Флакон 50 мл.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Краплі Organic Herbs Копієчник 50мл

  • 150.00грн