• Краплі Organic Herbs П'ятипал 50 мл

Краплі Organic Herbs П'ятипал 50 мл

Перстач білий (лат. Potentilla alba) – багаторічна трав'яниста рослина, вид роду Перстач (Potentilla) сімейства Рожеві (Rosaceae). Застосовується як лікарська рослина.

Опис

Багаторічна трав'яниста рослина 8-25 см заввишки. Кореневище товсте, малогіллясте, лускате. Стебла тонкі, короткі, не довші за кореневе листя, висхідні, малолистяні, майже від основи гіллясті, дво-п'яти-квіткові, одягнені, як і черешки листя, квітконіжки і філіжанки, притиснутими, шовковистими волосками. Кореневе листя на довгих черешках, п'ятірне, дуже рідко з домішкою трійчастих; прилистки їх великі, темно-бурі, з ланцетними, гострими вушками. Стеблове листя в числі 1-2, сильно редуковані, з маленькими яйцевидно-ланцетними прилистками. Листочки кореневого листя довгасто-ланцетні, клиноподібно звужуються до основи, на верхівці з нечисленними, гострими прилеглими зубчиками, зверху голі, знизу і по краю шовковисто-притиснуто-волосисті. Квітки на довгих квітконіжках, досить великі; зовнішні чашолистки лінійно-ланцетні, коротше внутрішніх, останні яйцевидно-ланцетні; пелюстки широко-назад яйцеподібні, довші чашолистків, виїмчасті, білі. Тичинок 20, нитки їх дуже тонкі, голі, пильовики довгасті. Цвіте у травні-червні. Насіння яйцеподібне, при основі волосисті. Стовпчик майже верхівковий, удвічі довший за сім'янку, з мало потовщеним рильцем.

Унікальна цінність пятипала (у народі: Перстач білий, Межиперщина, П'ятлистник, Перстач білий) полягає в тому, що, не дивлячись на свою крихкість, він містить у собі майже всю таблицю Менделєєва по мікро- і макроелементам. Особливого значення набуває використання кореня п'ятипалу в зонах із високим показником чисельності захворювань щитовидної залози серед населення, а також у регіонах із дефіцитом йоду в природі. Актуальність використання п'ятипалу у профілактиці захворювань щитовидної залози для мешканців України безперечна – після аварії на ЧАЕС фактично кожна людина, яка проживає на території України, в тій чи іншій мірі схильна до негативного впливу радіації і, як наслідок, до порушень функції ендокринної системи.

Властивості:

     • нормалізація функцій щитовидної залози

     • виводить радіонукліди

Рекомендації до застосування:

Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування при дефіциті йоду в організмі та захворюваннях щитовидної залози.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 20-30 крапель (розвести в 0,5 склянки води) під час їжі двічі на день. Курс прийому – 30 днів.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, дітям віком до 15 років, гіпотиреоз.

Умови та термін зберігання: Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5°С до +25°С. 24 місяці від дати виготовлення.

Форма випуску:

Флакон 50 мл.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Краплі Organic Herbs П'ятипал 50 мл

  • 168.00грн