• Краплі Organic Herbs Шабельник 50мл

Краплі Organic Herbs Шабельник 50 мл

Шабельник (лат. Comarum) – оліготипний рід рослин, що входить до підродини Розанові (Rosoideae) сімейства Рожеві (Rosaceae).

Опис

Багаторічні трав'янисті рослини чи напівчагарники. Стебла прямостоячі або піднімаються. Листя розташоване чергове, перисто-розсічене. Квітки зібрані зазвичай у невеликих кількостях у суцвіття-щитки. Гіпантії плоскої або блюдцеподібної форми, під час утворення плодів збільшуються в розмірах, червоного або білуватого кольору. Чашолистки у кількості п'яти, з віком не опадають. Пелюстки в числі 5, червоного, темно-бузкового або білого кольору. Квітколожа напівкулястої форми. Тичинок до 25, з ниткоподібними нитками та кулястими пильовиками. Пістики численні.

Шабельник – рослина, яку також називають «відсікаючим біль». Це природний рятівник за різноманітних суглобових проблем і хвороб. Ходять легенди про його здатність відсунути настання старості та повернути відчуття молодості.

Властивості:

     • покращує роботу шлунково-кишкового тракту

     • покращує стан хрящової тканини

     • очищає організм

     • виводить солі, токсичні речовини

     • сприяє оновленню ослаблених клітин організму

     • сприяє зняттю набряклості, запалень

Рекомендації до застосування:

Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування для нормалізації сольового обміну та поліпшення стану хрящової тканини, поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, при остеохондрозі, артриті, артрозі, ревматизмі, нічних болях, спричинених травмами (такими як надрив меніска, вивихи).

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 20-30 крапель (розвести в 0,5 склянки води) під час їжі двічі на день. Курс прийому – 30 днів.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, лактація, дітям до 15 років.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від +5 до +25°С, 24 місяці від дати виготовлення.

Форма випуску:

Флакон 50 мл.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Краплі Organic Herbs Шабельник 50мл

  • 132.00грн