• Краплі Organic Herbs Живокіст 50 мл

Краплі Organic Herbs Живокіст 50 мл

Живокіст, або Дельфініум, або Шпорник (лат. Delph'inium) – рід одно- та багаторічних трав'янистих рослин сімейства Лютикові (Ranunculaceae). Включає близько 450 видів, що ростуть у Північній півкулі та в горах тропічної Африки. Багато видів походять з Південно-Східної Азії і особливо з Китаю, де зростає понад 150 видів. Рід Живокость близький до роду відомих отруйних рослин Аконіт (Aconitum). Однорічні види роду Живокость іноді виділяються в суміжний рід Сокирки (Consolida), що включає близько 40 однорічних трав'янистих рослин. На території Азії та суміжних країн росте близько 100 видів. Найбільш поширені: Живокість висока (Delphinium elatum) та однорічний вид Живокість польова (Delphinium consolida), або Сокирки польові (Consolida regalis).

Опис

Листя довговидно-розділене, часто глибоко, множинно розсічене на загострені або зубчасті частки. Висота стебла, залежно від виду, змінюється від 10 см у деяких альпійських видів до 3 і більше метрів у лісових. Квітки неправильні, складаються з п'яти пофарбованих чашолистків. Особливість будови квітки – наявність шпорця, конусоподібного придатка верхнього чашолистка. Шпорці бувають від 5-6 мм у примітивних видів та до 45 мм у довжину у африканського виду Живокость Лероя (Delphinium leroyi). У порожнистому шпорці містяться два нектарники, під якими розташовані дві маленькі пелюстки, званих стамінодіями. У центрі квітки нектарники і стамінодії утворюють вічко, що часто відрізняється забарвленням від чашолистків. Квітки більшості рослин пофарбовані в блакитний або фіолетовий кольори, але бувають види та інших забарвлень.

Залежно від виду рослини суцвіття складаються з 3-15 квіток – у примітивних суцвіть типу мітла, або з 50-80 – у розвинених пірамідальних суцвіть, що утворюють просту або гіллясту кисть. Багато видів живокості медоносні, запилюються метеликами та джмелями, а два американські види – колібрі.

На прикладі квіток живокості можна спостерігати антоліз. Іноді в деяких культурних гібридів спостерігається проліфікація – проростання нової квітки вище за стару, або пелорія, коли вісь суцвіття закінчується правильною актиноморфною квіткою.

Живокіст (у народі: Живокіст, Костолом, Жирний корінь) – це найцінніші ліки давніх часів. У Стародавньому Римі воїни загоювали їм рани, Парацельс лікував виразки, переломи кісток та інші недуги. Живокіст лікарський також активно застосовується у сучасній народній медицині.

Властивості:

     • сприяє покращенню функції опорно-рухової системи

     • сприяє покращенню обмінних процесів у суглобах

     • в'яжуче

     • пом'якшувальне

     • протизапальне

     • ранозагоювальне

Рекомендації до застосування:

Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування поліпшення обмінних процесів у суглобах, профілактики остеопорозу. Також можливе застосування у вигляді настоянок, відварів, ванн, промивань і компресів.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 20-30 крапель (розвести в 0,5 склянки води) під час їжі двічі на день. Курс прийому – 30 днів.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, дітям до 15 років, анкілозуючий спондиліт (хвороба Бехтерєва).

Умови та термін зберігання:

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від +5 до +25°С, 24 місяці від дати виготовлення.

Форма випуску:

Флакон 50 мл.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Краплі Organic Herbs Живокіст 50 мл

  • 150.00грн