• НеоНорм 100 мл

НеоНорм

При новоутвореннях

На основі гриба Веселки звичайної

(NeoNorm) 

Для найкращого ефекту НеоНорм рекомендується приймати разом з Імунолом та Альгістабом у капсулах!

Склад: екстракт гриба веселки звичайної, рослинні імуномодулятори, протипухлинні та протиметастатичні компоненти, спирт етиловий 50%.

Екстракт гриба веселки звичайної (лат. Phallus impudicus), який є основним компонентом фунгофітоконцентрату НеоНорм, виявляє стимулюючу дію на T-лімфоцити та NK-лімфоцити (натуральні кілери), які виробляють спеціальні цитотоксичні білки – перфорини, функцією яких є знищення пошкоджених клітин організму, в тому числі і злоякісних пухлинних клітин. Таким чином, під впливом екстракту веселки звичайної вироблення лімфоцитами перфоринів значно збільшується, що призводить до посилення боротьби з злоякісними клітинами та, як наслідок, до зменшення швидкості прогресування захворювання. Крім того, рослинні імуномодулятори стимулюють також і інші ланки протипухлинного імунітету, тим самим доповнюючи імуностимулюючу протипухлинну дію компонентів, які входять до складу гриба. Рослинні протипухлинні компоненти безпосередньо цитотоксично впливають на злоякісні клітини, знищуючи їх. Рослинні протиметастатичні компоненти впливають на ангіогенез пухлин, запобігаючи утворенню нових судин в новоутвореннях, які постачають до них всі необхідні для прогресування їхнього росту речовини та сприяють розповсюдженню злоякісних клітин через судинне русло по всьому організму з утворенням метастазів.

Показання для застосування: доброякісні та злоякісні новоутворення різного походження та локалізації.

Застосування: приймати внутрішньо по 50 крапель 3 рази на день за 30 хв до їди (можна розвести на 5 мл води), затримуючи в роті на 1 хв. Перед вживанням збовтувати. Курс прийому – 30днів. При необхідності курс можна повторити через 2 тижні.

Протипоказання: вагітність, період годування груддю, гострі запальні захворювання шлунку, схильність до алергії, діти до 18 років.

Особливі застереження: фунгофітоконцентрат не може використовуватися в якості монотерапії при новоутвореннях. Не рекомендується вживати при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не є лікарським засобом.  

Термін придатності:2 роки.

Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25 °C, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Упаковка: скляний флакон об’ємом 100 мл, закритий кришкою з контролем першого розкриття, в картонній упаковці.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

НеоНорм 100 мл

  • Виробник: Неофарм
  • Код Товару: 1810
  • Наявність: На складі
  • 320.00грн


Рекомендовані товари

Імунол 100 мл

Імунол 100 мл

Імунол  Для активації імунітету при новоутвореннях (Immunol)  Для найкращо..

310.00грн