• Панкрен 30 мл

Панкрен

Функціональний продукт фітоконцентрату Панкрен – натуральний засіб для нормалізації функції екзокринних клітин підшлункової залози.

Дія: на відміну від існуючих засобів, які мають замісний характер, фітоконцентрат Панкрен нормалізує трофіку екзокринних клітин підшлункової залози, покращує їх основні функції – секреторну та ферментоутворюючу. В результаті покращуються всі функції організму, тому що саме з розщеплення їжі починаються обмінні процеси, а їх порушення внаслідок неповноцінного травлення викликає низку хвороб, насамперед печінки та жовчного міхура. Крім того, при хронічному панкреатиті виникає непереносимість певних видів продуктів, здуття живота, відчуття тяжкості, нудоти, розладів випорожнення та ін. коштів. Прийом фітоконцентрату полегшує засвоєння овочів, молочних, жирних продуктів та іншої їжі, що викликає диспепсичні розлади у пацієнтів із хронічним панкреатитом та диспанкреатизмом. Найчастіше фітоконцентрат Панкрен дозволяє уникати замісної терапії ферментними препаратами.

Показання для застосування: застосовується при ферментативної недостатності підшлункової залози, ферментопатіях, хронічному панкреатиті з порушенням і без порушення екзокринної функції підшлункової залози, структурних змін у підшлунковій залозі, диспепсії та здутті.

Спосіб застосування та дозування: один-три рази на день по 20-50 крапель на 50-100 мл води залежно від ступеня порушень, у деяких випадках доцільно приймати одночасно з фітоконцентратом Світанок. Профілактичний курс – 1 місяць.

Дозування для дітей: Панкрен приймають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини та добової дози, яку ділять на 2 прийоми та розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випаровування спирту з фітоконцентартів рекомендуємо накапати їх у добре теплу воду або гарячу чашку і почекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Побічних ефектів при апробаціях Панкрену в клініках різного профілю не було (на упаковці вказано загальні обмеження).

Склад: водно-спиртові екстракти зеленого чаю, листя берези, вахти трилистого, трави фіалки, звіробою, деревію, золототисячника, череди, плодів шипшини, аронії чорноплідної, кореневища лепехи.

Форма випуску: водно-спиртовий розчин.

Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t° + 15-25 °C

Упаковка: флакон сонцезахисного скла 30 мл із краплинним клапаном у картонній коробці 45*45*100 мм.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Панкрен 30 мл

  • Виробник: Екомед
  • Код Товару: 871
  • Наявність: На складі
  • 85.00грн