• Полінорм 50 мл

Полінорм

Фітоконцентрат Полінорм є функціональним продуктом натурального походження. Нормалізує регуляторні взаємозв'язки між клітинами та стан міжклітинної речовини (позаклітинного матриксу), чим стимулює відновлювальні процеси у всьому організмі та покращує якість будь-якого лікування. Сприяє прискоренню виведення токсинів, що полегшує стан при інтоксикації. Особливо ефективним є вплив препарату на хронічні запальні процеси сполучної тканини, де багато міжклітинної речовини. Виявляє відчутний протипухлинний ефект.

Дія: Полінорм – нормалізує стан міжклітинної речовини (позаклітинного матриксу), що стимулює відновлювальні процеси у всьому організмі, покращує якість будь-якого лікування. Сприяє прискоренню виведення токсинів, що полегшує стан при інтоксикації. Особливо ефективним є вплив препарату на хронічні запальні процеси сполучної тканини, в якій багато міжклітинної речовини. Нормалізує регуляторні взаємозв'язки між клітинами. Дає відчутний протипухлинний ефект. Набагато прискорює загоєння ран, трофічних виразок, зрощення кісток, ліквідує стан хронічної втоми. Використовується для реабілітації онкохворих, при боротьбі з доброякісними пухлинними процесами, у профілактиці злоякісного переродження при передракових станах.

Показання до застосування: використовується при інтоксикаціях, поліартритах, остеохондрозі, міозитах, розсіяному склерозі, фіброзах і цирозі внутрішніх органів, а також при інших хронічних патологічних процесах, що тривало протікають, які до цього слабо піддавалися лікуванню.

Спосіб застосування та дозування: один-три рази на день по 30-50 крапель на 50 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Дозування для дітей: Полінорм приймають з розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини і добову дозу, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: Для випаровування спирту з фітоконцентартів рекомендуємо накапати їх у добре теплу воду або гарячу чашку і почекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Побічних ефектів при апробації Полінорму не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Склад: водно-спиртові екстракти трави золототисячника, меліси, полину звичайного, суниці, хвоща, квітів липи, календули, плодів шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, чаги.

Форма випуску: водно-спиртовий розчин.

Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t° + 15-25 °C.

Упаковка: флакон сонцезахисного скла 50 мл із краплинним клапаном у картонній коробці 45*45*100 мм.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Полінорм 50 мл

  • Виробник: Екомед
  • Код Товару: 865
  • Наявність: На складі
  • 85.00грн