• Щизарен 30 мл

Щизарен

Фітоконцентрат Щизарен – функціональний продукт натурального походження, має виражену нормалізуючу дію на функції та структуру щитовидної залози, покращує процеси метаболізму в її клітинах та сприяє зменшенню навіть грубих структурно-функціональних змін. Завдяки нормалізуючому впливу може успішно застосовуватися при всіх захворюваннях щитовидної залози, які супроводжуються як підвищенням, так і зниженням гормональної функції.

Дія: клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Щизарен має виражену нормалізуючу дію на функції та структури щитовидної залози. Він покращує процеси метаболізму в її клітинах та сприяє зменшенню навіть грубих структурно-функціональних змін щитовидної залози. Завдяки нормалізуючому впливу на цей орган, Щизарен може успішно застосовуватися при всіх його захворюваннях, що супроводжуються як підвищенням, так і зниженням гормональної функції щитовидної залози.

Щизарен значно покращує загальний стан та працездатність хворих з різними захворюваннями щитовидної залози. Фітоконцентрат знижує рівень аутоімунізації до її тканини. Благотворно діє на обмінні процеси, артеріальний тиск та утворення гемоглобіну. При гіпофункції щитовидної залози Щизарен дозволяє поступово зменшувати дозу замісної гормонотерапії (під контролем лікаря). Фітоконцентрат сприяє зменшенню розмірів вузлів у щитовидній залозі.

Показання для застосування: застосовується при тиреоїдитах, вузловому та змішаному зобах, станах з підвищенням та зниженням функції щитовидної залози, для профілактики захворювань цього органу.

Спосіб застосування та дозування: один-два рази на день по 30-70 крапель на 50-100 мл води, залежно від ступеня порушень.

Дозування для дітей: Щизарен приймають з розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини і добову дозу, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випаровування спирту з фітоконцентартів рекомендуємо накапати їх у добре теплу воду або гарячу чашку і почекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Побічних ефектів від застосування Щизарена під час апробацій у клініках різного профілю не спостерігалося (на упаковці вказано загальні обмеження).

Загальні протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують, підвищена чутливість до компонентів.

Склад: водно-спиртові екстракти трави бійки красильного, материнки, квіток глоду, календули, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів обліпихи, кореневища перстачу, кореня кульбаби, корінь валеріани, елеутерококу.

Форма випуску: водно-спиртовий розчин.

Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати у темному місці при t° + 15-/+25 C°

Упаковка: флакон сонцезахисного скла 30 мл із краплинним клапаном у картонній коробці 35*35*85 мм.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Щизарен 30 мл

  • Виробник: Екомед
  • Код Товару: 875
  • Наявність: На складі
  • 85.00грн