• Неофунгал 100 мл

Неофунгал      

При новоутвореннях

На основі екстрактів грибів

(Neofungal)

Склад: білий гриб (Boletus edulis), веселка звичайна (Phallus impudicus), мухомор сіро-рожевий (Amanita rubescens), груздь справжній (Lactarius resimus), сироїжка зелена (Russula aeruginea), лисичка звичайна (Cantharellus cibarius), антродія камфорна (Antrodia cinnamomea), дощовик їстівний (Lycoperdon perlatum), спирт етиловий 50%.

Фунгоконцентрат Неофунгал виявляє потужну стимулюючу дію на T-лімфоцити та NK-лімфоцити (натуральні кілери), які виробляють спеціальні цитотоксичні білки – перфорини, функцією яких є знищення пошкоджених клітин організму, в тому числі і злоякісних пухлинних клітин. Складові фунгоконцентрату значно збільшують вироблення лімфоцитами перфоринів, що призводить до посилення боротьби з злоякісними клітинами та, як наслідок, до зменшення швидкості прогресування захворювання. Фунгоконцентрат виявляє також безпосередню цитотоксичну дію на злоякісні клітини, знищуючи їх.

Показання для застосування: злоякісні новоутворення різного походження та локалізації.

Застосування: приймати внутрішньо по 50 крапель 3 рази на день за 30 хв до їди (можна розвести на 5 мл води), затримуючи в роті на 1 хв. Перед вживанням збовтувати. Курс прийому – 30 днів. При необхідності курс можна повторити через 1-2 тижні.

Протипоказання: вагітність, період годування груддю, гострі запальні захворювання шлунку, схильність до алергії, діти до 18 років.

Особливі застереження: фунгоконцентрат не може використовуватися в якості монотерапії при новоутвореннях. Не рекомендується вживати при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не є лікарським засобом.  

Термін придатності: 2 роки.

Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25 °C, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Упаковка: скляний флакон об’ємом 100 мл, закритий кришкою з контролем першого розкриття, в картонній упаковці.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Неофунгал 100 мл

  • Виробник: Неофарм
  • Код Товару: 1629
  • Наявність: На складі
  • 385.00грн